Yükleniyor

BlueStacks 10

emulatorler

BlueStacks 10

22 Şubat 2023, 09:18

  • Windows

BlueStacks 10

Cep telefonunuzda kullandığınız tüm uygulama ve oyunlara, bilgisayarınızdan tam ekran rahatlığıyla erişmenizi ve kullanmanızı sağlayan bir yazılımdır.

Hepimizin cep telefonumuzda sayısız kullandığımız ve asla vazgeçemeyeceğimiz uygulama ve oyunlar vardır. Bu uygulama ve oyunlara cep telefonlarında yaşadığımız şarj tükenme, ısınma gibi sorunları yaşamadan kesintisiz olarak bilgisayar üzerinden ulaşmak harika bir özellik değil mi? Üstelik ücretsiz!

BlueStacks tam olarak bize bunu sunuyor. Tüm dünyada cep telefonlarından en sık oynanan PUPG Mobile gibi pek çok popüler oyunun ve uygulamanın, bilgisayar üzerinden de kullanabilmesi için tasarlanmış android uyumlu bir yazılım.

Bununla beraber oyuncular için tasarlanan yapısıyla oynadığınız tüm oyunları Twitch , Facebook gibi platformlarda online olarak yayınlayabilmenizede olanak tanır.

Aynı zamanda yazılım geliştiricilere de uygulama üzerinden ürünlerini denemeleri için olanak tanımaktadır. Tüm bu özellikleri ile BlueStacks çoğu insanın ilgisini çekmekle beraber şuan 400 milyonu aşkın kullanıcısı bulunmaktadır