Yükleniyor

Bizi Tanıyın

Hakkımızda

Revo Yazılım'a Hoşgeldiniz

Profesyonel Bir Görüntü İçin Tasarlıyoruz

İşletmeniz İçin Fark oluşturan Yazılım

Bizi Tanıyın

Bizi Tanıyın

Yazılımınız Sadece Yeni Maceramız

Temelleri henüz yeni atılmakta olan Revo Yazılım, sizleri internet dünyasında bir üst seviyeye taşıyacak hizmetler vermektedir.

Revo Yazılım ve Web Tasarım Hizmetleri olarak, müşterilerimiz için son derece iyi fikirler ile etkili yazılım ve web tasarım çözümleri sunmaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana, işletmelerin ihtiyaçlarını anlama ve benzersiz ve özelleştirilmiş çözümler sunma konusunda uzmanlaşmış bir ekip haline geldik.

Müşterilerimizin işletmelerini büyütmelerine yardımcı olmak için, her projede yenilikçi yaklaşımlar benimsiyoruz. Müşterilerimizle yakın çalışarak, işletmelerinin hedeflerine ulaşmak için en uygun yazılım ve web tasarım çözümlerini belirliyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir. Projelerimizi zamanında ve bütçeye uygun bir şekilde tamamlamak için elinden gelenin en iyisini yapmak için çaba gösteriyoruz. Müşterilerimize sağladığımız üstün hizmet kalitesi sayesinde, işletmelerinin büyümesine katkıda bulunmak için uzun süreli ve sağlam iş ilişkileri geliştiriyoruz.

Takımımız, yazılım ve web tasarım konusunda uzman ve deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır. Sürekli olarak yeni teknolojileri ve trendleri takip ederek, müşterilerimize en güncel ve etkili çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz, tamamen özelleştirilebilir ve müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre tasarlanabilir. Revo Yazılım olarak; Web Tasarım, Web Yazılım, Yazılım geliştirme, Kurumsal kimlik,  Web uygulamaları, E-ticaret çözümleri, Teknik destek, Seo, Logo tasarım, Grafik tasarım, Reklam danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi gibi birçok hizmet sunuyoruz.

Revo Yazılım ve Web Tasarım, müşterilerimizin başarısına odaklanan bir yaklaşım benimsiyor. İşletmelerin büyümesine yardımcı olmak için yenilikçi, özelleştirilmiş ve etkili çözümler sunuyoruz. Müşterilerimize her zaman üstün hizmet kalitesi sunmayı ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmayı amaçlıyoruz.

SSS
Sıkça Sorulan Sorular
 • Responsive tasarım nedir?

  Responsive tasarım, web sitesinin farklı cihazlarda ve ekran boyutlarında doğru şekilde görüntülenmesini sağlamak için tasarlanmış bir yaklaşımdır. Mobil cihazlar gibi küçük ekranlara sahip cihazlarda web sitesi erişilebilirliğini ve kullanılabilirliğini arttırmak için, responsive tasarımlar kullanılarak siteler mobil uyumlu hale getirilir. Bu, web sitesinin görüntüsünü ve düzenini cihaza uygun olarak değiştirmeyi veya yeniden düzenlemeyi içerir. Böylece, kullanıcılar farklı cihazlarda web sitesini ziyaret ettiklerinde, içeriğin doğru şekilde görüntülenmesini sağlar ve kullanıcı deneyimini arttırır.

 • Web yazılımı nedir?

  Web yazılımı, web sitelerinin çalışmasını sağlamak için kullanılan yazılım programlarıdır. Bu yazılımlar, web sitelerindeki etkileşimli özellikleri sağlamak, veri işleme ve depolama gibi işlevleri yerine getirmek için kullanılır. Web yazılımı, web sitesinin tasarımı, işlevselliği ve performansı için önemli bir bileşendir.

 • Web Tasarım Nedir?

  Revo Yazılım Web sitesini görsel olarak daha çekici ve kullanımı daha kolay hale getirmek için web sitelerinin düzenini sağlamaktır. Kullanıcı ara yüzü ve diğer görsel etkenler gibi estetik faktörlere odaklanan bir web sitesi oluşturma sürecini oluşturmaktır. Revo Web tasarımı istenen görünümü ve düzeni elde etmek için çeşitli programların kullanımını da yer içerir. İlgi çekici bir tasarım oluşturabilmek için tasarımcının hedef kitleleri, sitenin amacını ve görselliğin çekiciliğini düşünmesi gerekir. Ayrıca Revo yazılım'ın tasarım sürecinin iyi olması, potansiyel müşterilerinizi sayfanızda tutmanıza da yardımcı olacaktır.

 • Web tasarım nedir ve neden önemlidir?

  Web tasarım, bir web sitesinin tasarlanması, geliştirilmesi ve yayınlanması sürecidir. İyi bir web tasarımı, kullanıcı dostu bir arayüz sağlayarak, sitenin hedef kitlesiyle daha iyi etkileşim kurmasına ve daha fazla ziyaretçi çekmesine yardımcı olur.