Yükleniyor

Beyond Compare

bilgi-islem

Beyond Compare

21 Şubat 2023, 17:44

  • Windows
  • Mac
  • Linux

Beyond Compare

Beyond Compare, dosyalarınızı ve klasörlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde karşılaştırmanıza olanak tanır. Basit, güçlü komutlar kullanarak, ilgilendiğiniz farklılıklara odaklanabilir ve ilginizi çekmeyenleri görmezden gelebilirsiniz. Ardından değişiklikleri birleştirebilir, dosyalarınızı senkronize edebilir ve kayıtlarınız için raporlar oluşturabilirsiniz.

Dosyaları, Klasörleri Karşılaştırın Yalnızca boyutları ve değiştirilme sürelerini kontrol ederek tüm sürücüleri ve klasörleri yüksek hızda karşılaştırabilirsiniz. Veya bayt bayt karşılaştırmalarla her dosyayı baştan sona doğrulayın. FTP siteleri, bulut depolama ve zip dosyaları sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir ve güçlü filtreler, gördüklerinizi yalnızca ilgilendiklerinizle sınırlamanıza olanak tanır.

İlgilendiğiniz belirli dosyaları bulduğunuzda Beyond Compare, bunları karşılaştırmanın ve görüntülemenin en iyi yolunu akıllıca seçebilir. Metin dosyaları, belgeler, kaynak kodu ve HTML için özel olarak ayarlanan sözdizimi vurgulama ve karşılaştırma kuralları ile görüntülenebilir ve düzenlenebilir. Microsoft Word .doc ve Adobe .pdf dosyalarının metin içerikleri de karşılaştırılabilir ancak düzenlenemez. Veri dosyaları, yürütülebilir dosyalar, ikili veriler ve görüntülerin tümü de özel görüntüleyicilere sahiptir, böylece değişiklikleri her zaman net bir şekilde görebilirsiniz.