Yükleniyor

Kabuu Video Downloader

video-indirme

Kabuu Video Downloader

22 Şubat 2023, 09:13

  • Windows

Kabuu Video Downloader

Kabuu Video Downloader, YouTube için çok iş parçacıklı bir video ve ses indiricisidir. Kabuu Video Downloader ile 4K, 2K, 1080p, 720p, 480p vb. videolar indirebilirsiniz. Mp4 ve Webm formatları ile opus ve ogg ses formatlarını indirebilir.

    İndirilen videoları mp4, webm, mkv, avi ve diğer formatlara dönüştürebilirsiniz. Ses indirmeleri için de aynı dönüştürme işlevi mevcuttur. İndirilen ses dosyalarını mp3, m4a, ogg, wav, opus ve daha fazlasına dönüştürebilirsiniz. Desteklenen çıktı biçimlerinin listesi sürekli olarak güncellenir.

    Kabuu Video Downloader oynatma listesini, kullanıcı hesabını ve tek videoları indirebilir. Bağlantıları ana pencereye sürükleyip bırakabilir veya kopyalayabilirsiniz. İndirme listelerinizi daha sonra içe aktarmak ve indirmeye devam etmek için de dışa aktarabilirsiniz.

    Özel oynatma listeleriniz veya videolarınız varsa, YouTube kimlik bilgilerinizi girebilir ve bu içerikleri de indirebilirsiniz.

    Kabuu Video İndirme tamamen ücretsizdir ve herhangi bir kötü amaçlı kod veya eklenti içermez. Yararlı bulursanız, lütfen bağış yapmayı düşünün.