Yükleniyor

TeamViewer

bilgi-islem

TeamViewer

22 Şubat 2023, 14:17

 • Windows
 • Mac
 • Linux

TeamViewer

 • UZAKTAN ERİŞİM

  İstediğiniz cihaza tam erişimle dilediğiniz yerden çalışın

  Dosya ve uygulamalarınızın yanı sıra mobil cihazlarınıza ve sunucularınıza sınırsız erişim sağlayarak işlerinizi her yerden yürütebilirsiniz. VPN gerektirmez.

 • UZAKTAN DESTEK

  Müşteriler ve çalışanlar için anlık uzaktan destek

  Pahalı siteleri unutun ve her türlü IT sorununu piyasanın en güvenli ve güçlü destek platformu ile uzaktan çözün. Sunucular gibi gözetimsiz cihazlar dahil olmak üzere hemen her cihaz ile uyumludur.

 • UZAKTAN ÇALIŞMA

  Tüm mobil cihazları destekliyoruz

  Piyasada en fazla cihazı destekleyen yazılım ile çalışanlarınızın işlerini uzaktan yürütmesini sağlayın. Tüm Android cihazları desteklemenin yanı sıra piyasada ilk kez iOS ekran paylaşma hizmetini de sunuyoruz

En kapsamlı cihaz ve platform desteği

TeamViewer yaklaşık 130 mobil cihaz markasına, işletim sistemine ve IoT cihazına sunduğu destek ile en yakın rakibinden iki kat daha fazla destek sunuyor.

 

Pratik kullanım ve performans konusunda sınıfının en iyisi

Paketi açıldığında kurulum veya karmaşık yapılandırma işlemleri gerektirmez. Qualitest tarafından pratik kullanım, görüntü kalitesi ve dosya transfer hızı ile ilgili gerçekleştirilen kapsamlı teknik performans testinde 1. sırada yer aldı.

 

Tavizsiz güvenlik

TeamViewer uçtan uca 256 bit AES şifreleme, iki faktörlü kimlik doğrulama, ayrıntılı erişim yönetimi, cihaz kimliği doğrulama ve endüstriyel düzeyde güvenlik özellikleri ile korunur. Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü ile tam uyumlu çalışıyoruz ve SOC2, HIPAA/HITECH ve ISO 9001:2015 sertifikalarına sahibiz. TeamViewer ile işbirliği yapan tüm bilgi işlem merkezleri ISO/IEC 27001 sertifikalıdır.