Yükleniyor

Whatsapp

konusma-ve-mesajlasma

Whatsapp

20 Şubat 2023, 22:21

  • Windows
  • Mac

Whatsapp

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlar arası çalışma özelliğine sahip bir anlık mesajlaşma ve arama veya haberleşme uygulamasıdır.

Özel mesajlaşma ve arama sayesinde kendiniz olabilir, özgürce konuşabilir ve nerede olurlarsa olsunlar hayatınızdaki en önemli kişilere yakın hissedebilirsiniz.


Sesli ve görüntülü aramalarla hiçbir anı kaçırmayın. 

Sesli ve görüntülü aramalar sayesinde, sınıf arkadaşlarınızla yapacağınız bir grup aramasından annenizle yapacağınız kısa bir görüşmeye kadar her durumda sanki aynı odadaymışsınız gibi hissedin.
 

Özgürce konuşun.

Uçtan uca şifreleme sayesinde kişisel mesaj ve aramalarınız güvence altına alınır. Gönderilen içerikler yalnızca siz ve konuştuğunuz kişi tarafından okunabilir veya dinlenebilir. WhatsApp dahil olmak üzere aradaki hiç kimse okuyamaz veya dinleyemez.
 

Gruplarınızla iletişimde kalın.

Arkadaşlarınızla gezintiye çıkmayı planlarken veya ailenizin sohbetlerindeki gelişmeleri takip ederken grup sohbetleri işinizi çok kolaylaştıracak.
 

Hissettiklerinizi söyleyin.

Kendinizi sözcük kullanmadan ifade edin. Çıkartmalar veya GIF'ler kullanın ya da gündelik anları Durum'da paylaşın. Çabucak merhaba demek veya uzun bir hikaye anlatmak için sesli mesaj kaydedin.
 

İşletmenize dönüşüm yaşatın.

WhatsApp Business, çarpıcı deneyimleri geniş ölçekte sunabilmeniz için tüm dünyadaki müşterilerinize erişmenize yardımcı olur. WhatsApp sayesinde ürün ve hizmetlerinizi sergileyin, satışlarınızı artırın ve yeni ilişkiler kurun.